Diktafón/Prehrávač/Prekladač Anobic S01 - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Diktafón/Prehrávač/Prekladač Anobic S01

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Anobic S01 dokáže prekladať hlas a text vo viac ako 134 jazykoch na celom svete.  Precvičte si výslovnosť a zlepšite si znalosť cudzieho jazyka. Inteligentná technológia rozpoznávania hlasu uľahčuje komunikáciu v cudzom jazyku. Preveďte reč na text v danom jazyku, preložte prevod a vyslovte. Okrem zobrazenia preloženého textu v reálnom čase dokáže aj nahrávať a prepisovať do textového formátu, s ktorým potom môžete pracovať v iných médiách. Text aj zvuk možno uložiť ako záznam. Vďaka výkonnému reproduktoru a citlivému mikrofónu rozpozná triedu a prevedie ju na text aj v náročných podmienkach (na ulici, v spoločnosti).
Využíva najnovšie technológie rozpoznávania reči, strojového prekladu a NLP a podporuje prepis a preklad reči v 134 jazykoch. Či už si zapisujete zápisnicu z obchodnej schôdzky alebo nahrávate prednášku do školy, stačí pripojiť túto miniaplikáciu k smartfónu.
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Anobic M6. (127 jazykov).
 • Rozmery: 74 x 76 x 35 mm
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (60 mAh)
 • Hmotnosť: 45 gr
 • Prenos dat: BT 5.0
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic M6, kabel
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť:Na Sklade
 • Termín dodania: 1-3 dní

Cena: 159,00 (vrátane DPH)

Diktafon/Přehrávač/Překladač Anobic S01
 • Veľmi malý s konštrukciou zadného klipu.

ANOBIC S01 váži len 17 gramov, má malé rozmery 6,2 × 1,8 × 1,5 cm, elegantný a štýlový dizajn a pevné kovové puzdro. Vďaka klipu na zadnej strane ho môžete pripevniť na notebook, golier, predné vrecko alebo popruhy atď. Plné 30-minútové nabitie vystačí na 10 hodín nepretržitého dlhého hlasového záznamu alebo 30 dní v pohotovostnom režime.

 • Vzdialenosť snímania 3 m a vzdialenosť Bluetooth 10 m.

S01 má duálny mikrofón na snímanie zvuku s vysokým rozlíšením a inteligentnú technológiu redukcie šumu a jeho vzdialenosť na snímanie hlasu môže dosiahnuť až 3 m, pripojenie Bluetooth môže dosiahnuť viac ako 10 m. Vďaka našej špičkovej technológii je prepis v reálnom čase bezchybný aj na veľké vzdialenosti a v hlučnom prostredí.

 • Viacero výstupov po nahrávaní.

#1: S01 môžete používať ako tradičné nahrávacie zariadenie s možnosťou prehrávania, takže nahrané súbory môžete počúvať pomocou slúchadiel.
#2: Zvukové súbory môžete konvertovať na text a potom prečítať prepísaný text v mobilnej aplikácii.
#3: Konvertovaný zvuk/text môžete počúvať alebo čítať aj v iných jazykoch (funkcia Pay-to-transcribe s prvými 60 minútami zadarmo).

 • Jednoduchá správa súborov a zdieľanie jedným kliknutím.

Zvukové súbory možno synchronizovať a ukladať do mobilného telefónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth. A čo je dôležitejšie, možno ich ľahko upravovať a organizovať na účely budúcej správy a vyhľadávania. Súbory s nahrávkami môžete automaticky ukladať do vlastného cloudového priestoru alebo ich sťahovať do počítačov či smartfónov. Prepísaný obsah vo formáte MP3/slov/TXT môžete posielať kolegom alebo priateľom alebo ho jedným kliknutím zdieľať na sociálnych sieťach, ako sú Facebook a Twitter.

 • Inovatívny miniatúrny digitálny diktafón.

ANOBIC S01 je aktualizovaný inteligentný prehrávač s umelou inteligenciou, ktorý v miniatúrnom zariadení integruje nahrávanie hlasu, konverziu hlasu na text, simultánny preklad, cloudové úložisko a zdieľanie jedným kliknutím. Digitálny diktafón je kompatibilný s operačnými systémami Apple IOS alebo Android. Upozorňujeme, že ide o platenú funkciu prepisu, pričom prvých 60 minút je bezplatných.

 • Simultánny preklad.

Anobic S01 je prvý prepisovač hlasu s umelou inteligenciou v 86 jazykoch na svete s presnosťou až 97 % v 48 jazykoch a 38 prízvukoch. Môže vykonávať prepis a preklad v reálnom čase, upravovať a zdieľať so všetkými účastníkmi. Prvých 60 minút služby prevodu reči na text je zdarma a text sa zobrazuje na smartfóne v reálnom čase alebo ho môžete počuť priamo cez štuple do uší. Po uplynutí 60 minút postupujte podľa pokynov v mobilnej aplikácii a zaplaťte.
________________

________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
Prekladač Anobic S01
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah