Greentest ECO2: Zariadenie pre rýchle zistenie hladiny dusičnanov. - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Top 5
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Greentest ECO2: Zariadenie pre rýchle zistenie hladiny dusičnanov.

old_page > ekotester

Košík
Merač Greentest ECO2 – zariadenie pre rýchle zistenie hladiny dusičnanov v čerstvom ovocí, zelenine a mäse.
Merač Greentest ECO2
Zákaznícká linka: +420774999399
 • Malý merač s citlivou sondou dokáže zmerať úroveň dusičnanov v rôznych druhoch ovocia, zeleniny a mäsa. Greentest ECO2 bol vyvinutý za účelom detegovania potravín, ktoré boli vyprodukované nesprávnymi postupmi, ktoré by mohli mať po konzumácii negatívny dopad na zdravie. Štandardné neškodné hodnoty má prístroj naprogramované v spolupráci so svetovou zdravotníckou organizáciou, podľa nich vyhodnocuje neškodnosť či riziká.

Cena: 149 (vrátane DPH)


Ovocie a zelenina sú základom zdravého jedálnička. Okrem vitamínov a minerálov ale obsahujú aj dusičnany, ktorých nadmerné množstvo môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Nebezpečné sú najmä pre dojčatá a malé deti, ale aj dospelým môžu skomplikovať život. Ako vám merač dusičnanov Greentest pomôže zistiť, či je ich obsah v ovocí, zelenine alebo údeninách bezpečný?

Malý merač s množstvom funkcií. Vďaka dvom citlivým sondám dokáže zmerať úroveň dusičnanov v 64 druhoch ovocia, zeleniny a mäsa. Greentest ECO2 bol vyvinutý aby detekoval potraviny, ktoré boli vyprodukované nesprávnymi postupmi, ktoré by mohli mať po konzumácii negatívny dopad na zdravie.

Čím merač Greentest ECO 2 zaujme?

 • Meraním dusičnanov v ovocí, zelenine a mäse
 • Praktickou veľkosťou a nízkou hmotnosťou
 • Nabíjaním cez USB rozhranie
 • Veľmi rýchlym meraním (3 s)
 • Farebný displejom s češtinou
Najpredávanejšie
1Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK. Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!

€296,90
€279,90

_________________________________________________________________________________________________________
2Elektronické prekladače Anobic 9000 Pro sú najpokročilejšie zariadenia pre preklad z jedného jazyku do druhého a výuku cudzích jazykov. Elektronické prekladače zastupuje rad Anobic , ktorý dokáže prekladať celé vety z/do slovenčiny. Taktiež rozumie ľudskému hlasu (angličtina, nemčina...).
€719,90

_________________________________________________________________________________________________________
3
Vreckový hovoriaci prekladač řeči a viet Anobic TL. Obsahuje aplikacie na vyuku jazykov (Anglicnina, Nemcina), testy a video kurzy. Dalej obsahuje elektronicke hovoriace slovniky: multijazycny, anglicko-slovensky a nemecko-slovensky 450 000 slov.
€439,90
€399,90

_________________________________________________________________________________________________________
O SPOLOČNOSTI

KONTAKTY
  © 1998-2020 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.

  - Tel. +420 774 999 399

  - Po.-Pia. 10:00-17:00

  Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky