Greentest ECO4: Zariadenie pre rýchle otestovanie dusičnanov v čerstvom ovocí, zelenine a mäse, rovnako ako zmeranie úrovne radiácie na pozadí.. - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Top 5
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Greentest ECO4: Zariadenie pre rýchle otestovanie dusičnanov v čerstvom ovocí, zelenine a mäse, rovnako ako zmeranie úrovne radiácie na pozadí..


Košík
Merač Greentest ECO4
 • Malý merač s citlivou sondou dokáže zmerať úroveň dusičnanov v rôznych druhoch ovocia, zeleniny a mäsa. Rovnako ako zmeranie úrovne radiácie na pozadí alebo v predmetoch, jedlu, stavebných materiáloch a ďalších veciach. Štandardné neškodné hodnoty má prístroj naprogramované v spolupráci so svetovou zdravotníckou organizáciou, podľa nich vyhodnocuje neškodnosť či riziká.
 • Dostupnosť
  : Nie je skladom.Zákaznícká linka: +420774999399
Hlasovať: 0.0/5
Malý merač s množstvom funkcií. Vďaka dvom citlivým sondám dokáže zmerať úroveň dusičnanov v 64 druhoch ovocia, zeleniny a mäsa. Greentest ECO4 bol vyvinutý aby detekoval potraviny, ktoré boli vyprodukované nesprávnymi postupmi, ktoré by mohli mať po konzumácii negatívny dopad na zdravie. Ďalej je schopný  neposlednom rade zvládne upozorniť na zvýšenú hladinu radiácie v okolí či priamo v meranom predmete (tým môžu byť napríklad aj stavebné materiály a ďalšie veci).

Čím merač Greentest ECO4 zaujme?

 • Meraním dusičnanov v ovocí, zelenine a mäse
 • Detekciou radiácie na pozadí alebo v predmetoch
 • Praktickou veľkosťou a nízkou hmotnosťou
 • Nabíjaním cez USB rozhranie
 • Veľmi rýchlym meraním (3 s)
 • Farebný displejom s češtinou
Najpredávanejšie
1Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK. Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!

€296,90
€279,90

_________________________________________________________________________________________________________
2Elektronické prekladače Anobic 9000 Pro sú najpokročilejšie zariadenia pre preklad z jedného jazyku do druhého a výuku cudzích jazykov. Elektronické prekladače zastupuje rad Anobic , ktorý dokáže prekladať celé vety z/do slovenčiny. Taktiež rozumie ľudskému hlasu (angličtina, nemčina...).
€719,90

_________________________________________________________________________________________________________
3
Vreckový hovoriaci prekladač řeči a viet Anobic TL. Obsahuje aplikacie na vyuku jazykov (Anglicnina, Nemcina), testy a video kurzy. Dalej obsahuje elektronicke hovoriace slovniky: multijazycny, anglicko-slovensky a nemecko-slovensky 450 000 slov.
€439,90
€399,90

_________________________________________________________________________________________________________
O SPOLOČNOSTI

KONTAKTY
  © 1998-2020 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.

  - Tel. +420 774 999 399

  - Po.-Pia. 10:00-17:00

  Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky