Prekladače SK: Jazykové komunikátory Anobic. - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Jazykové komunikátory Anobic.


Košík
Hovoriaci komunikátory do vrecka Vám umožní pohodlne cestovať a dorozumieť sa kamkoľvek sa pohnete. Ak radi a často cestujete po svete, ale je pre Vás problém dohovoriť sa teda neovládate cudzie jazyky máme pre Vás skvelé riešenie!


Komunikátory Ruggear

Komunikátory Evolveo

Komunikátory Runbo

Komunikátory DooGee

Inteligentná a dokonalá technológia pre každú situáciu....Hovoriaci komunikátory Ruggear (SK) pre prvý obojsmerný preklad viet, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Komunikátor RugGear prichádza v štýlovom, robustnom dizajne s praktickým a štíhlym telom. Odolný je voči pádom, prachu a vode, vďaka certifikovanej konštrukcii podľa normy IP68.

Okamžitá dostupnosť

Hovoriaci komunikátory EVOLVEO StrongPhone sa stane vaším skvelým spoločníkom ako pri domácej relaxácii, tak na dobrodružných výpravách. Hovoriaci komunikátory pre prvý obojsmerný preklad viet... Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Evolveo disponuje operačným systémom Android 7.0, ktorý používateľovi ponúka interaktívne prostredie plné skrytých funkcií.

Okamžitá dostupnosť

Hovoriaci komunikátory Runbo (SK) pre prvý obojsmerný preklad viet, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Komunikátor Runbo prichádza v štýlovom, robustnom dizajne s praktickým a štíhlym telom. Odolný je voči pádom, prachu a vode, vďaka certifikovanej konštrukcii podľa normy IP68.

Okamžitá dostupnosť

Hovoriaci komunikátory DooGee sa stane vaším skvelým spoločníkom ako pri domácej relaxácii, tak na dobrodružných výpravách. Hovoriaci komunikátory pre prvý obojsmerný preklad viet... Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Evolveo disponuje operačným systémom Android, ktorý používateľovi ponúka interaktívne prostredie plné skrytých funkcií.

Okamžitá dostupnosť
Najpredávanejšie
1Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK. Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!

€296,90
€279,90

_________________________________________________________________________________________________________
2Elektronické prekladače Anobic 9000 Pro sú najpokročilejšie zariadenia pre preklad z jedného jazyku do druhého a výuku cudzích jazykov. Elektronické prekladače zastupuje rad Anobic , ktorý dokáže prekladať celé vety z/do slovenčiny. Taktiež rozumie ľudskému hlasu (angličtina, nemčina...).
€719,90

_________________________________________________________________________________________________________
3
Vreckový hovoriaci prekladač řeči a viet Anobic TL. Obsahuje aplikacie na vyuku jazykov (Anglicnina, Nemcina), testy a video kurzy. Dalej obsahuje elektronicke hovoriace slovniky: multijazycny, anglicko-slovensky a nemecko-slovensky 450 000 slov.
€439,90
€399,90

_________________________________________________________________________________________________________
© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah