Prekladače SK: Power banky - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Power banky

old_page > Príslušenstvo

Košík

 Power Banky
Power banky, inak tiež externé nabíjačky, slúžia predovšetkým ako cestovné príslušenstvo pre prekladače  Anobic, mobilné telefóny, tablety alebo notebooky. Vďaka nim môžete aj bez elektrickej siete dobiť svoje zariadenie.

Power banky pre mobilné telefóny, tablety a prenosné prehrávače.

Kapacita udáva veľkosť batérie power banky. Uvádza sa v mAh (miliampérhodinách). Čím vyššia kapacita, tým viackrát dobijete svoje zariadenia na jedno nabitie power banky.
  • do 6 000 mAh – vhodná na dobíjanie mobilného telefónu, MP3/MP4 prehrávačov a pod.
  • od 6 000 mAh – vhodná pre mobilné telefóny aj tablety.
Kapacita power banky je nižšia ako uvádza výrobca v parametroch. Zvyčajne majú externé nabíjačky na mobil 80 % kapacity z hodnoty uvádzanej výrobcom, a teda je nutné vyberať vždy vyššiu kapacitu, aby ste dosiahli požadované množstvo energie na nabitie svojich zariadení.

Veľmi objemná power banka, ktorá dokáže nabiť až 13 smartfónov alebo niekoľko notebookov či tabletov. To je Xtorm Infinity 27.000. Na prvý pohľad vás určite zaujme svojím praktickým dizajnom. Na bočných stranách sa nachádzajú 2 úložné miesta na priložené nabíjacie káble a miesto so 4 konektormi...VIAC>>


Okamžitá dostupnosť

Power Bank Xtorm Solar Charger Impulse 10000 mAh je univerzálna mobilná nabíjačka so stavaným Sunpower solárnym panelom. Vďaka robustnému krytu a výkonnému 1,1 W Sunpower panelu je nabíjačka vynikajúca na vonkajšie použitie. Vďaka jej kompaktným rozmerom si ju môžete vziať kamkoľvek so sebou. Je ideálna na outdoorové aktivity ako je cestovanie, turistika a výlety...VIAC>>

Okamžitá dostupnosť

Výkonná powerbanka Xtorm Power Bank Motion Wireless 16000 Qi dokáže nabiť až 8 smartphonov alebo 4× tablet. Na prvý pohľad vás určite zaujme svojím praktickým dizajnom a bezdrôtovým nabíjaním podporujúcim Qi technológiu. Na bočných stranách sa nachádzajú 3 výstupy pre dostatočnú variabilitu...VIAC>>

Okamžitá dostupnosť

Výkonná powerbanka Xtorm Power Bank Wave Wireless 8000 Qi dokáže nabiť až 4 smartphony alebo 2× tablet. Na prvý pohľad vás určite zaujme svojím praktickým dizajnom a bezdrôtovým nabíjaním podporujúcim Qi technológiu. Na bočných stranách sa nachádzajú 3 výstupy pre dostatočnú variabilitu....VIAC>>

Okamžitá dostupnosť
Najpredávanejšie
1Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK. Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!

€296,90
€279,90

_________________________________________________________________________________________________________
2Elektronické prekladače Anobic 9000 Pro sú najpokročilejšie zariadenia pre preklad z jedného jazyku do druhého a výuku cudzích jazykov. Elektronické prekladače zastupuje rad Anobic , ktorý dokáže prekladať celé vety z/do slovenčiny. Taktiež rozumie ľudskému hlasu (angličtina, nemčina...).
€719,90

_________________________________________________________________________________________________________
3
Vreckový hovoriaci prekladač řeči a viet Anobic TL. Obsahuje aplikacie na vyuku jazykov (Anglicnina, Nemcina), testy a video kurzy. Dalej obsahuje elektronicke hovoriace slovniky: multijazycny, anglicko-slovensky a nemecko-slovensky 450 000 slov.
€439,90
€399,90

_________________________________________________________________________________________________________
© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah