Bezdrôtový Bluetooth ručný skener ScanMarker Air - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Prejsť na obsah

Bezdrôtový Bluetooth ručný skener ScanMarker Air

Scanmarker Air

Košík
         Skener Scanmarker Air
Bezdrôtový Bluetooth ručný scanner ScanMarker Air Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte alebo číslach a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii.

Bezdrôtový Bluetooth ručný skener ScanMarker Air Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte alebo číslach a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru Scan Marker Air sú miniatúrne rozmery a hmotnosť iba 30g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 6 až 22 tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 10 cm / s. Pripojiť ho môžete takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom Bluetooth, prípadne cez  USB port. Podporované sú aj mobilné zariadenia - smartfóny a tablety s iOS alebo Android.

Okamžitá dostupnosť

Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener ScanMarker Air a Tablet Sencor 10.1Q205 s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať. Výrobok je pripravený ihneď na použitie - stačí rozbaliť a ihneď ho môžete používať.

Okamžitá dostupnosť

Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener ScanMarker Air a Tablet Sencor 7Q204 s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať. Výrobok je pripravený ihneď na použitie - stačí rozbaliť a ihneď ho môžete používať.

Okamžitá dostupnosť

Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener ScanMarker Air a Tablet Samsung T290 Galaxy Tab s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať. Výrobok je pripravený ihneď na použitie - stačí rozbaliť a ihneď ho môžete používať.

Okamžitá dostupnosť

Kompletné riešenie pre skenovanie, čítanie a prekladanie textov. Obsahuje ručný skener ScanMarker Air a Tablet Samsung T510 Galaxy Tab s nainštalovanou aplikáciou, ktorá umožňuje preniesť text z papiera do tabletu, kde môžete s textom ďalej pracovať. Výrobok je pripravený ihneď na použitie - stačí rozbaliť a ihneď ho môžete používať.

Okamžitá dostupnosť
Najpredávanejšie
1Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK. Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 40 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!

€296,90
€279,90

_________________________________________________________________________________________________________
3
Vreckový hovoriaci prekladač řeči a viet Anobic TL. Obsahuje aplikacie na vyuku jazykov (Anglicnina, Nemcina), testy a video kurzy. Dalej obsahuje elektronicke hovoriace slovniky: multijazycny, anglicko-slovensky a nemecko-slovensky 450 000 slov.
€439,90
€399,90

_________________________________________________________________________________________________________
© 1998-2022 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420777333779, +420774999399
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah