Vreckový hlasový prekladač Anobic M6 - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Vreckový hlasový prekladač Anobic M6

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Elektronický prekladač Anobic Earbuds M6 s podporou češtiny a slovenčiny sa stane nepostrádateľným spoločníkom každého cestovateľa. Bude ideálnym pomocníkom na vašich cestách alebo pri práci v zahraničí, pretože dokáže zabezpečiť simultánny hlasový preklad cez slúchadlá bluetooth v reálnom čase až do 127 jazykov.
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Anobic M6. (127 jazykov).
 • Rozmery: 74 x 76 x 35 mm
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (60 mAh)
 • Hmotnosť: 45 gr
 • Prenos dat: BT 5.0
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic M6, kabel
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť: Na Sklade
 • Termín dodania: 1-3 dní

Cena: 149,00 (vrátane DPH)
Vreckový hlasový prekladač Anobic M6
Anobic M6 Podpora 127 jazykov. Obojsmerný preklad v reálnom čase.

Prekladacie slúchadlá Anobic M6, ktoré pokrývajú viac ako 90 % svetovej populácie, sú poháňané 4 špičkovými prekladovými motormi, ktoré im umožňujú dosiahnuť 97 % presnosť prekladu. Zároveň 15 serverov po celom svete dosahuje preklad s nízkou latenciou 0,5 sekundy pre takmer plynulý simultánny preklad.

Čínština (zjednodušená), kantončina (tradičná), tradičná čínština) Španielčina, arabčina, angličtina, tamilčina, bengálčina, francúzština, portugalčina, svahilčina, urdčina, afrikánčina (Južná Afrika), katalánčina (Španielsko), čeština (Česká republika), dánčina (Dánsko), nemčina (Nemecko),
gréčtina (Grécko), baskičtina (Španielsko), perzština (Irán),fínčina (Fínsko), filipínčina (Filipíny),
galicijčina (Španielsko),hebrejčina (Izrael), hindčina (India), chorvátčina (Chorvátsko),
arménčina (Arménsko), indonézština (Indonézia), islandčina (Island), japončina (Japonsko),
jávčina (Indonézia), khmérčina (Kambodža), kannadčina (India), kórejčina (Kórea), laosština (Laos),
litovčina (Litva), lotyština (Lotyšsko), maráthčina (India), malajčina (Malajzia), taliančina (Taliansko), Bockmar nórčina (Nórsko), nepálčina (Nepál), holandčina (Holandsko), poľština (Poľsko), rumunčina (Rumunsko), ruština (Rusko), sinhálčina (Srí Lanka), slovenčina (Slovensko), slovinčina (Slovinsko), srbčina (Srbsko), švédčina (Švédsko), thajčina (Thajsko), turečtina (Turecko) atď.

 • Inteligentný prekladač v dvoch režimoch.

Prekladacie slúchadlá M6 sú spojené s profesionálnou aplikáciou WarsTrans, ktorá poskytuje presné preklady v reálnom čase. Má dotykový režim (takmer plynulý simultánny preklad) na konverzácie, keď má každá osoba slúchadlá na hlave. Druhým režimom je režim reproduktora pre konverzácie s 1 slúchadlom + 1 telefónom, ktoré sa prekladajú a čítajú cez reproduktor telefónu.

 • Vynikajúci výkon batérie.

Slúchadlá do uší Anobic M6 Translator sú vybavené vysokokapacitnou batériou a jedinečným algoritmom správy napájania, ktorý umožňuje nepretržitú prevádzku slúchadiel do uší po dobu 5 hodín na plné nabitie, čo je lepšie ako pri väčšine modelov na trhu. V kombinácii s nabíjacím puzdrom s kapacitou ďalších 19 hodín nabíjania má zariadenie výdrž batérie až 24 hodín.

 • Bezpečne priliehajúce kompaktné náušníky.

Ergonomické slúchadlá Anobic M6 sú mimoriadne kompaktné a sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili tvaru ľudského ucha, čo umožňuje ich dlhodobé nosenie bez nepohodlia alebo záťaže. Okrem toho má tri strany náušníkov, aby si rôzni používatelia mohli vybrať podľa veľkosti svojich uší.
________________

________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
Prekladač Anobic M6
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah