Prekladače SK: Vreckový hovoriaci prekladač ANOBIC VT ASK - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Vreckový hovoriaci prekladač ANOBIC VT ASK

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 127 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania.
Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT ASK
 • Verze: Vreckový hlasový obojsmerný prekladač Anobic VT
 • Jazyky: 127
 • SIM: Ano
 • Rozmery: 130 x 56 x 12,1 mm
 • Displej: dotykový displej 2.4” TFT
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (1500 mAh)
 • Hmotnosť: 118 gr
 • Prenos dat: USB/Wi-Fi
 • Mobilný internet: WAP/WiFi 802.11b/g, 3G, 4G
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic VT ASK, PC-Link
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť: Na Sklade
 • Termín dodania: 1-3 dní
 • OS: Android

Cena: 310,00 (vrátane DPH)
Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT (127 jazykov) (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VT ASK obsahujúcim až neuveriteľných 38 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Prekladač je u nás na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Ako to celé vlastne funguje?

Anobic VT je vybavený vstavaným 2,4" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať
tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť.
Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

Podrobnosti.  

 • Anobic VT ASK je vôbec najnovší AI prekladač na trhu s MT6739 a GPU ARM Mali-720 MP1, vďaka čomu je jedným z najrýchlejších a najvýkonnejších prekladačov na svete s dobou odozvy kratšou ako 0,5 sekundy (rýchlejší ako ľudský tlmočník); Ultra vysoká presnosť prekladu zložitých viet s 97 % presnosťou testu. Veľká 2,4" farebná HD dotyková obrazovka IPS s rozlíšením 480*800 s vysokou citlivosťou poskytuje plnú čitateľnosť pre prevod hlasu na text.
 • Prekladový systém prekladača Anobic VT ASK AI podporuje 127 rôznych jazykov vrátane angličtiny, španielčiny, japončiny, čínštiny, kórejčiny, thajčiny, nemčiny, vietnamčiny, poľštiny, arabčiny, turečtiny, francúzštiny, ruštiny, taliančiny, filipínčiny, gréčtiny, hindčiny, portugalčiny. Rozumie dokonca aj žargónu, slangovým výrazom, vďaka čomu je inteligentným hlasovým prekladačom.
 • Na pripojenie prekladacieho zariadenia môžete použiť Wi-Fi alebo hot spot. Táto funkcia znamená, že po pripojení môžete okamžite začať s prekladom v reálnom čase. V prípade, že nie je k dispozícii Wi-Fi alebo hot spot, možno namiesto toho použiť kartu SIM 4G, vďaka ktorej sa váš vreckový prekladač stane nielen zariadením na prekladanie jazykov, ale aj poskytovateľom Wi-Fi pre váš telefón počas cestovania. Nie je potrebné sa pripájať k žiadnej aplikácii.
 • Prekladač zariadenia podporuje preklad fotografií alebo obrázkov. Vybavený fotoaparát s rozlíšením 8 MP a OCR (rozpoznávanie znakov) podporuje preklad obrázkov. Preklad obrázkov možno použiť pre slovo, vetu, dokonca aj pre celostránkový obrázok. Pokročilá redukcia šumu prostredníctvom dvojitých digitálnych kremíkových mikrofónov umožňuje vysokú presnosť rozpoznávania hlasu v reálnom čase aj pri súčasnej 3,5 metrovej použiteľnej spoločenskej vzdialenosti.
 • Vysokokvalitná batéria s kapacitou 1500 mAh umožňuje nepretržitú prácu 7 hodín, pohotovostný režim 150 hodín. Na úplné nabitie stačí 1 hodina. Prekladacie zariadenie je kompaktné a ľahko sa vkladá do vrecka bez toho, aby bolo objemné, takže si ho môžete vziať kamkoľvek chcete ísť. Hlasový prekladač môžete použiť pri cestovaní, nakupovaní, obchodnom stretnutí, zábave, vytváraní priateľstiev atď.

Smer prekladu: Slovenčina<->čínčina (mandarínčina), slovenčina<->angličtina, slovenčina<->ukrajinčina, slovenčina<->rusínčina, slovenčina<->francúzština, slovenčina<->poľština, slovenčina<->dánčina, slovenčina<->nemčina, slovenčina<->arabčina, slovenčina<->fínčina, slovenčina<->korejčina, slovenčina<->holandčina, slovenčina<->rumunčina, slovenčina<->portugalčina, slovenčina<->japončina, slovenčina<->švédčina, slovenčina<->thajčina, slovenčina<->republikánčina , slovenčina<->španielčina, slovenčina<->maďarčina, slovenčina<->italčina, slovenčina->čínčina (kantončina), slovenčina<->vietnamčina, slovenčina<->turečtina...

Prekladač Anobic VT ASK
________________

________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah