Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF2 - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF2

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF2 (s Bluetooth/WiFi/4G) + preklad odfotených textov. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VTF2 obsahujúcim až neuveriteľných 138 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Anobic VTF2. (138 jazykov).
 • Offline:11 jazykov
 • Fotoprekladač
  : 60 jazykov
 • SIM: Ano
 • Rozmery: 127 x 52 x 14 mm
 • Displej: dotykový displej 4.0” TFT
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (4000 mAh)
 • Hmotnosť: 126 gr
 • Prenos dat: Wi-Fi/4G
 • Mobilný internet: WAP/WiFi 802.11b/g,2G,3G, 4G
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic VTF2, PC-Link
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť: Na Sklade
 • Termín dodania: 1-3 dní
 • OS: Android

Cena: 369,00 (vrátane DPH)
Hovoriaci vreckový překladač Anobic VTF2
Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VTF2 (138 jazykov) (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VTF2 obsahujúcim až neuveriteľných 138 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Prekladač je u nás na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Ako to celé vlastne funguje?

Anobic VTF je vybavený vstavaným 4,0" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

Podpora 138 jazykov. Obojsmerný preklad v reálnom čase.

Čínština (zjednodušená), kantončina (tradičná), tradičná čínština), Španielčina (20), arabčina (15), angličtina (13), tamilčina, bengálčina, francúzština, portugalčina, svahilčina, urdčina, afrikánčina (Južná Afrika), katalánčina (Španielsko), čeština (Česká republika), dánčina (Dánsko),
nemčina (Nemecko), gréčtina (Grécko), baskičtina (Španielsko), perzština (Irán), fínčina (Fínsko),
filipínčina (Filipíny), galicijčina (Španielsko), hebrejčina (Izrael), hindčina (India),
chorvátčina (Chorvátsko), arménčina (Arménsko), indonézština (Indonézia), islandčina (Island),
japončina (Japonsko), jávčina (Indonézia), khmérčina (Kambodža), kannadčina (India),
kórejčina (Kórea), laosština (Laos), litovčina (Litva), lotyština (Lotyšsko), maráthčina (India), malajčina (Malajzia), taliančina (Taliansko), Bockmar nórčina (Nórsko), nepálčina (Nepál), holandčina (Holandsko), poľština (Poľsko), rumunčina (Rumunsko), ruština (Rusko), sinhálčina (Srí Lanka), slovenčina (Slovensko), slovinčina (Slovinsko), srbčina (Srbsko), švédčina (Švédsko),
thajčina (Thajsko), turečtina (Turecko) atď.

 • PREKLADÁ VŠETKO, KAM SA CHYSTÁTE - Zariadenie podporuje kartu SIM 4G s technológiou eSIM, ktorá ponúka preklady vo viac ako 130 krajinách. Podporuje tiež pripojenie cez 4G/LTE, WiFi, Bluetooth, mobilný hotspot atď.

 • PREKLADÁ PRESNE V OBOCH JAZYKOVÝCH SMEROV - Využíva najlepšie prekladové motory, ktoré poskytujú neustále presný preklad v 138 jazykoch. Skvele sa hodí na rôzne situácie, ako je cestovanie, podnikanie (vrátane videokonferencií), učenie sa jazykov a komunikácia s priateľmi a rodinou.

 • FOTOPREKLADAČ - Prečítate nápisy, menu a písaný text v okamihu. Fotoaparát prekladača nasníma fotografiu a veľký dotykový displej zobrazí preložený text priamo na obrázku spolu s voliteľným zvukovým prekladom.

 • VEĽKÁ OBRAZOVKA A ROZLÍŠENIE HD - Jazykový prekladač sa dodáva so 4-palcovou obrazovkou a rozlíšením 480*800. Prináša vám pohodlnejší a lepší zážitok.

Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VTF2?

1. Prekladač Anobic VTF2 je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči.
2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má Anobic VTF2 takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
6. Anobic VTF2 využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.
________________

Prekladač Anobic VTF2
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah