Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač Anobic BT - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač Anobic BT

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Vreckový hlasový prekladač REČI Anobic VT BT (s Bluetooth). Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VT BT obsahujúcim až neuveriteľných 74 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!
Hovoriaci vreckový překladač Anobic VT BT
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Anobic VT BT.
 • Jazyky: 74
 • Rozmery: 130 x 38 x 14 mm
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (800 mAh)
 • Hmotnosť: 121 gr
 • Prenos dat: Bluetooth (BT)
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic VT BT, PC-Link
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť: Na Sklade
 • Termín dodania: 1-2 dní
 • OS: Android

Cena: 149,00 (vrátane DPH)

Prekladač hlasový Anobic VT BT (74 jazykov) (SK+CZ) cez bluetooth je absolútne jedinečný translator pre obojsmerný preklad hlasu v reálnom čase vo svete už v predaji môžete kúpiť u nás. Anobic VT BT s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry. Jedná sa o celosvetovo prvý hovoriaci prekladač s umelou inteligenciou pre komfortný preklad v reálnom čase priamo bez potreby prekladu priamo cez Vášho smartfón. Tento najlepší online prekladač reči prináša spojenie špičkového hlasového algoritmu a technológie strojového prekladu. Anobic VT BT redefinoval prekladače ako také výrazným a inovatívnym spôsobom čo prináša nové príležitosti jeho používateľom a spoločnostiam na trhu. Elektronický prekladač viet, ktorý zmení Váš pohľad na komunikáciu a cestovanie vo svete nech už potrebujete preložiť čokoľvek. Už žiadny drahý jazykový tlmočník či google prekladač nebude viac potrebný

Ako to celé vlastne funguje?

Anobic VT BT je vybavený vstavaným dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

Spôsob používania prekladača Anobic VT BT je úplne jednoduchý, stačí si stiahnuť voľne dostupnú aplikáciu (iOS, Android) do mobilného telefónu, spárovať cez Bluetooth pripojenie (min. verzia bluetooth 4.2  a vyššie), následne si obe osoby môžu okamžite komunikovať.

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať tlačítko A mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku. Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať B tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý. Revolučný prekladač nájde svoje využitie pri cestovaní, služobných cestách, pri návšteve medzinárodných obchodov alebo hotelov a pri mnohých iných príležitostiach, kedy je komunikácia prekážkou


Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VT BT?

 • Tento hlasový prekladač ANOBIC VT BT podporuje 74 rôznych jazykov, ktoré pokrývajú väčšinu krajín sveta: Angličtina, čínština, arabčina, španielčina, nemčina, francúzština, gréčtina, japončina atď.
 • Pri každodennej komunikácii môžete používať okamžitý obojsmerný preklad pomocou 2 tlačidiel alebo pri čítaní menu, dopravných značiek alebo rukopisu použiť preklad fotografií pomocou aplikácie "Woosak" v telefóne.
 • Nainštalujte si aplikáciu "Wooask" do mobilného telefónu (je kompatibilná so systémami IOS a Android) a potom pripojte zariadenie k mobilnému telefónu pomocou Bluetooth 4.2 a spustite preklad v reálnom čase. nájdite masívnych používateľov v aplikácii "Wooask" a získajte globálnych priateľov mimo jazykových bariér.
 • Okamžitý prekladač má zabudovaný nezávislý systém reproduktorov s redukciou šumu. Inteligentný systém AI, čip MIC používa vysoko verné spracovanie redukcie šumu, hlas reproduktora je hlasný a jasný aj na hlučnom mieste.
 • Zariadenie prekladača je vybavené kvalitnou batériou s kapacitou 800 mAh, ktorá postačuje na 48 hodín nepretržitého hlasového prekladu alebo 30 dní pohotovostného režimu zariadenia. Na úplné nabitie potrebuje iba 2 hodiny. Pri prvej aktivácii batérie použite USB 3.0 alebo ešte viac špecializovaných nabíjacích portov s prúdom >0,9 A. Odporúčame čas nabíjania dlhší ako 6 hodín.
________________

________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
Prekladač Anobic VT BT
________________
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah