Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT WF2 (Black) - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VT WF2 (Black)

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VT WF2 (Black). Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VT WF2 (Black) obsahujúcim až neuveriteľných 101 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!
Hovoriaci vreckový překladač Anobic VT WF2
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Anobic VT WF2 (Black).
 • Počet jazykov: 101
 • Offline: 11 jazykov
 • Rozmery: 120 x 47 x 13 mm
 • Displej: Dotykový 2,4"
 • Fotoaparát: 5,0 megapixelů
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (1500 mAh)
 • Hmotnosť: 97 gr
 • Prenos dat: Wi-Fi (2,4G)
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic VT WF2 (Black), PC-Link
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť:Na Sklade
 • Termín dodania: 1-2 dní
 • OS: Android
 • Možnosti farieb: ČIERNO/BIELA

Cena: 184,00 (vrátane DPH)
Prekladač hlasový Anobic VT WF2 Black (101 jazykov) cez Wi-Fi je absolútne jedinečný translator pre obojsmerný preklad hlasu v reálnom čase vo svete už v predaji môžete kúpiť u nás. Anobic VT WF2 (Black) s inteligentným prekladačom, ktoré prinášajú revolúciu pre komunikáciu bez ohľadu na jazykové bariéry. Jedná sa o celosvetovo prvý hovoriaci prekladač s umelou inteligenciou pre komfortný preklad v reálnom čase priamo bez potreby prekladu priamo cez Vášho smartfón. Tento najlepší online prekladač reči prináša spojenie špičkového hlasového algoritmu a technológie strojového prekladu. Anobic VT WF2 (Black) redefinoval prekladače ako také výrazným a inovatívnym spôsobom čo prináša nové príležitosti jeho používateľom a spoločnostiam na trhu. Elektronický prekladač viet, ktorý zmení Váš pohľad na komunikáciu a cestovanie vo svete nech už potrebujete preložiť čokoľvek. Už žiadny drahý jazykový tlmočník či google prekladač nebude viac potrebný.

Ako to celé vlastne funguje?

Anobic VT WF2 (Black) je vybavený vstavaným dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať tlačítko A mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku. Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať B tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý. Revolučný prekladač nájde svoje využitie pri cestovaní, služobných cestách, pri návšteve medzinárodných obchodov alebo hotelov a pri mnohých iných príležitostiach, kedy je komunikácia prekážkou

Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VT WF2 (Black)?

1. Prekladač Anobic VT WF2 (Black) je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči.
2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má Anobic VT WF2 (Black) takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
6. Anobic VT WF2 (Black) využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.

Smer prekladu: Slovenčina<->čínčina (mandarínčina), slovenčina<->angličtina, slovenčina<->ukrajinčina, slovenčina<->rusínčina, slovenčina<->francúzština, slovenčina<->poľština, slovenčina<->dánčina, slovenčina<->nemčina, slovenčina<->arabčina, slovenčina<->fínčina, slovenčina<->korejčina, slovenčina<->holandčina, slovenčina<->rumunčina, slovenčina<->portugalčina, slovenčina<->japončina, slovenčina<->švédčina, slovenčina<->thajčina, slovenčina<->republikánčina , slovenčina<->španielčina, slovenčina<->maďarčina, slovenčina<->italčina, slovenčina->čínčina (kantončina), slovenčina<->vietnamčina, slovenčina<->turečtina...

________________

________________
________________
________________
________________
________________
Prekladač Anobic VT WF2
________________
________________
________________
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah