Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF - Elektronické prekladače Anobic

Elektronické prekladače ANOBIC

Najdete nás i na MALL.CZ
Prejsť na obsah

Prekladače SK: Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF

____________________________________________________________________________________________________________________________________
Vreckový hlasový prekladač REČI aj FOTO Anobic VTF (s Bluetooth/WiFi/4G) + preklad odfotených textov. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VTF obsahujúcim až neuveriteľných 127 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete!
 • Verze: Hovoriaci vreckový překladač Reči aj Foto Anobic VTF. (127 jazykov).
 • SIM: Ano
 • Rozmery: 130 x 52 x 13 mm
 • Displej: dotykový displej 3.1” TFT
 • Vstavaná baterie: lithium-polymerová (2200 mAh)
 • Hmotnosť: 121 gr
 • Prenos dat: USB/Wi-Fi
 • Mobilný internet: WAP/WiFi 802.11b/g, 3G, 4G
 • Obsahuje: 1x prekladač Anobic VTF, PC-Link
 • Způsob platby: na dobierku, faktura
 • Záruka: 12/24 měsíců
 • Dostupnosť: Na Sklade
 • Termín dodania: 1-3 dní
 • OS: Android

Cena: 349,00 (vrátane DPH)

Hovoriaci vreckový překladač Reči aj Foto Anobic VTF
Vreckový hlasový prekladač ANOBIC VTF (127 jazykov) (SK+CZ) pre prvý obojsmerný preklad viet, vďaka ktorému už nebude žiaden problém pre Vás sa dorozumieť počas cestovania po svete. Radi cestujete a spoznávate nové miesta? Potrebujete preložiť nejakú reč? Určite si spomeniete na nepríjemne situácie, ktoré vznikli kvôli jazykovej bariére. Tomu je už navždy koniec! Tento prekladač viet ANOBIC VTF obsahujúcim až neuveriteľných 127 jazykov vrátane slovenčiny či češtiny bude komunikácia v zahraničí pre Vás maličkosť. S touto jedinečnou jazykovou pomôckou sa Vám otvárajú nové možnosti všade vo svete! Je určený úplne všetkým či už sú to deti, alebo starší ľudia, ktorí určite ocenia jednoduchosť jeho používania. Menu prekladača je v SK či CZ jazyku. Prekladač je u nás na predaj - cena, ktorá je viac než adekvátna jeho použitiu.

Ako to celé vlastne funguje?

Anobic VTF je vybavený vstavaným 3,1" dotykovým LCD displejom a dvojitým systémom kvalitných reproduktorov a mikrofónov. Na prednej strane zariadenia je jeden mikrofón a reproduktor, prostredníctvom ktorého môžete hovoriť vo svojom vlastnom jazyku a človek vedľa vás (cudzinec) bude počuť preklad do jeho rodného jazyka. A na oplátku môže zahraničná osoba odpovedať vo svojom jazyku prostredníctvom mikrofónu a reproduktora na zadnej strane prístroja a vy budete počuť preklad vo vašom rodnom jazyku.

Ak chcete niečo preložiť do iného jazyka stačí stlačiť a držať tlačítko A mikrofónu a po skončení hlášky ho uvoľniť. Za 1-2 sekundy prekladač preloží Vašu hlášku, ktorú budete mať v textovej forme zobrazenú na displeji a túto hlášku zahlási aj v zvukovej forme (daný jazyk musí byť podporovaný). Ak budete chcieť zase preložiť to čo Vám vraví druhá osoba, stačí stlačiť a podržať B tlačítko mikrofónu a po skončení hlášky ho opäť uvoľniť. Celý proces je až neuveriteľne jednoduchý.

Vreckový prekladač Anobic VTF dokáže rozpoznať Váš hlas a následne ho preložiť v reálnom čase do veľkého množstva jazykov čo z neho vytvára skvelú jazykovú pomôcku pre cestovanie, samovzdelávanie, nakupovanie alebo podnikanie. Prekladá Vaše slová priam okamžite a preto vytvára pocit, akoby ste priamo komunikovali s inou osobou. Vďaka praktickému mini dizajnu je veľmi ľahko prenosný, môžete ho vložiť do vrecka, kabelky a podobne. Funguje na úplne jednoduchom a intuitívnom princípe. Stačí podržať dotykové tlačítko na zariadení počas vyslovených slov, následne pustiť a zariadenie Vám priam okamžite preloží požadované slová. Niet lepšieho pocitu, ako cestovať bez stresu a komplikácií po svete s 38 jazykmi vo vrecku a to doslova. Potrebujete napr. anglicko slovenský prekladač? Žiadny problém! Tento prekladač textov a viet to hravo dokáže.

Prekladateľ nasnímaných textov.

Rukopisy, dokumenty, logá, nápisy - to všetko prekladač bez problémov preloží. Stačí nasnímať text, ktorý si želáte preložiť a na displeji sa Vám zobrazí preklad do Vami požadovaného jazyka.

Aké sú výhody vreckového prekladača Anobic VTF?

1. Prekladač Anobic VTF je profesionálne zariadenie na prekladanie, hardvérový a softvérový systém boli navrhnuté a vyrobené priamo na preklad reči.
2. Špeciálne navrhnutý aj pre použitie v hlučnejšom prostredí (funkcia redukcie šumu pri prekladaní reči), obyčajné prekladače cez app môžu s tým mať problém.
3. Veľmi jednoduché a bezproblémové použitie. Aj pre naozaj technicky málo zdatných ľudí.
4. Využíva najvyššiu kvalitu prekladateľských služieb a integruje hlavné prekladové systémy na rozpoznávanie reči vo svete, mechanizmus systému učenia má Anobic VTF takmer na rovnakej úrovni ako ľudia. Jeho systém rozpoznávania jazyka je hybridný, ktorý je založený na akustickom modelovaní neurónovej siete a modelovaní jazykov.
5. Používa pokročilú službu prekladu, presnosť prekladu je oveľa vyššia ako klasické bezplatné prekladacie aplikácie v telefóne.
6. Anobic VTF využíva vlastné servery na poskytovanie prekladateľských služieb na mnohých miestach na svete, rýchlosť prekladu je veľmi rýchla a prekladateľská služba je stabilná.

Smer prekladu:
Slovenčina<->čínčina (mandarínčina), slovenčina<->angličtina, slovenčina<->ukrajinčina, slovenčina<->rusínčina, slovenčina<->francúzština, slovenčina<->poľština, slovenčina<->dánčina, slovenčina<->nemčina, slovenčina<->arabčina, slovenčina<->fínčina, slovenčina<->korejčina, slovenčina<->holandčina, slovenčina<->rumunčina, slovenčina<->portugalčina, slovenčina<->japončina, slovenčina<->švédčina, slovenčina<->thajčina, slovenčina<->republikánčina , slovenčina<->španielčina, slovenčina<->maďarčina, slovenčina<->italčina, slovenčina->čínčina (kantončina), slovenčina<->vietnamčina, slovenčina<->turečtina...

________________
Prekladač Anobic VTF

________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________
________________

© 1998-2023 ECTACO Ceska s.r.o. | Všetky práva vyhradené.
tel. +420603383387
Bartoškova 1411/20, Praha-4, 140 00, ČR
Návrat na obsah